V sobotu jelo 8 turistek do Prahy. Dále metrem na Opatov a autobusem do Průhonic. Cestou pršelo, ale na procházce parkem vysvitlo sluníčko a celou dobu už bylo hezky. A tak jsme si to užívaly, nikam jsme nepospíchaly. Přesto jsme nachodily 10,5 km. Před zámkem jsme se občerstvily a šly na autobus, metro a vlak. V 17 hodin jsme byly v Poděbradech.
Dana Nováková

















